Aktualności PPP w Bychawie

Rodzice dzieci z zaburzeniami rozwojowymi borykają się z problemami natury społecznej, organizacyjnej, zdrowotnej, ale także i emocjonalnej. Bardzo często pozostają ze swoimi problemami osamotnieni. W związku z tym powstała grupa wsparcia, w której rodzice będą mogli otrzymywać wsparcie emocjonalne oraz pomoc w rozwiązywaniu konkretnych problemów. Wspólne spotkania mogą stać się okazją do zawierania znajomości, rozmów z innymi, dzielenia się radami, wzajemnego inspirowania, a czasem zwyczajnie okazją do wyjścia z domu. Zapraszamy zainteresowanych rodziców na spotkanie w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Bychawie w dniu 23.05.2019 o godzinie 14.

Logopeda Iwona Zaręba

Pedagog Małgorzata Dec

Zapraszamy na kolejne z cyklu spotkanie dla rodziców, które odbędzie się 3 czerwca 2019 roku o godzinie 11.00 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bychawie,na temat

" Gotowość szkolna dzieci". 

psycholog Żaneta Zdral

neurologopeda Iwona Zaręba

Grupa wsparcia dla rodziców uczniów ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi oraz edukacyjnymi

Rodzice dzieci z zaburzeniami rozwojowymi borykają się z problemami natury społecznej, organizacyjnej, zdrowotnej, ale także i emocjonalnej. Bardzo często pozostają ze swoimi problemami osamotnieni. W związku z tym powstała grupa wsparcia, w której rodzice będą mogli otrzymywać wsparcie emocjonalne oraz pomoc w rozwiązywaniu konkretnych problemów. Wspólne spotkania mogą stać się okazją do zawierania znajomości, rozmów z innymi, dzielenia się radami, wzajemnego inspirowania, a czasem zwyczajnie okazją do wyjścia z domu. Zapraszamy zainteresowanych rodziców na spotkanie w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Bychawie w dniu 11.04.2019 o godzinie 14.

Logopeda Iwona Zaręba

Pedagog Małgorzata Dec

Zapraszamy na kolejne z cyklu spotkanie dla rodziców, które odbędzie się 8 kwietnia 2019 roku o godzinie 11.00 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bychawie,na temat

" Czy moje dziecko rozwija sie prawidłowo? - Kroki milowe w rozwoju dziecka". 

psycholog Żaneta Zdral

neurologopeda Iwona Zaręba

Grupa wsparcia dla rodziców uczniów ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi oraz edukacyjnymi

Rodzice dzieci z zaburzeniami rozwojowymi borykają się z problemami natury społecznej, organizacyjnej, zdrowotnej, ale także i emocjonalnej. Bardzo często pozostają ze swoimi problemami osamotnieni. W związku z tym powstała grupa wsparcia, w której rodzice będą mogli otrzymywać wsparcie emocjonalne oraz pomoc w rozwiązywaniu konkretnych problemów. Wspólne spotkania mogą stać się okazją do zawierania znajomości, rozmów z innymi, dzielenia się radami, wzajemnego inspirowania, a czasem zwyczajnie okazją do wyjścia z domu. Zapraszamy zainteresowanych rodziców na spotkanie w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Bychawie w dniu 14.03.2019 o godzinie 14.

Logopeda Iwona Zaręba

Pedagog Małgorzata Dec

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
ul. M. Karłowicza 4
20-027 Lublin
tel. 81 532 50 57
781 99 43 91
sekretariat-centrum@pceippp.pl

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 w Lublinie
ul. M. Karłowicza 4
20-027 Lublin
tel. 81 532 80 78

sekretariat-ppp7@pceippp.pl

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Bełżycach
ul. Fabryczna 2b
24-200 Bełżyce
tel. 81 517 27 78
sekretariat-belzyce@pceippp.pl

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Bychawie
ul. Gen. Andersa 2
23-100 Bychawa
tel. 81 566 02 32
sekretariat-bychawa@pceippp.pl