Wydarzenia

Minął prawie rok od kiedy w Powiecie Lubelskim rozpoczął działalność Wiodący Ośrodek Koordynacyjno – Rehabilitacyjno – Opiekuńczy.
Działamy w trzech poradniach psychologiczno – pedagogicznych: PPP w Bełżycach, PPP w Bychawie, PPP nr 7 w Lublinie.

Kolejny raz w pierwszy weekend grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krzczonowie odbył się biwak matematyczny tym razem pod hasłem: ,,POLA I OBWODY’’.
Celem działania było: stosowanie nowoczesnych technik nauczania zapewniających wszechstronny rozwój dziecka.

W tym roku Ferie zimowe w Poradni okazały się ciekawą propozycją dla grupy dziewczynek. Dzieci nie tylko odpoczywały od szkolnych obowiązków, ale przede wszystkim kreatywnie spędzały czas w grupie nowych rówieśników. W zajęciach wzięły udział dzieci w wieku od 4 do 8 roku życia z terenu działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bychawie. Zajęcia prowadziły: Iwona Zaręba – logopeda oraz Magdalena Gąbka – pedagog.

W dniach 14 i 15 czerwca Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bychawie zorganizowała Dni Otwarte. Były one dobrą okazją do poznania pracy placówki oraz wzięcia udziału w ciekawych zajęciach przygotowanych przez psychologów, pedagogów i logopedę. Przybyli goście - dzieci, nauczyciele i rodzice mieli okazję zapoznać się z ofertą Poradni, obejrzeć pomieszczenia, porozmawiać z pracownikami.

I Powiatowy Konkurs Informatyczny rozstrzygnięty. Finaliści, Laureaci, Uczestnicy konkursu wraz z Opiekunami spotkali się 5 czerwca w Lublinie w sali Starostwa Powiatowego w Lublinie przy ul. Spokojnej 9. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród towarzyszyło konferencji poświęconej edukacji przyszłości związanej z potrzebą nabywania umiejętności programowania oraz posługiwania się technologiami, które zmieniają świat -AR/VR – rozszerzona i wirtualna rzeczywistość.

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
ul. M. Karłowicza 4
20-027 Lublin
tel. 81 532 50 57
781 99 43 91
sekretariat-centrum@pceippp.pl

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 w Lublinie
ul. M. Karłowicza 4
20-027 Lublin
tel. 81 532 80 78

sekretariat-ppp7@pceippp.pl

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Bełżycach
ul. Fabryczna 2b
24-200 Bełżyce
tel. 81 517 27 78
sekretariat-belzyce@pceippp.pl

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Bychawie
ul. Gen. Andersa 2
23-100 Bychawa
tel. 81 566 02 32
sekretariat-bychawa@pceippp.pl